Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.

KONTAKTY

Dance Lovers
Hana Hutlová
Honbice 12
napište nám
facebook.com/dancelovers
objednavky@dancelovers.cz

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Cena 620 Kč
skladem

Ze života Dance Lovers
Jeden rok s Dance Lovers

Je to právě rok, co jsme daly na Facebooku první příspěvek. Daly, protože my holky, co to máme na
svědomí. Tehdy seSrdce ze srdce narodilo
Dance Lovers oficiálně a opravdu se stalo takovým naším dítětem. Narození totiž předcházelo 9i měsíční těhotenství v podobě shánění materiálu, švadlenek a testování:) Tehdy jsme vůbec netušily, co všechno roztočíme jedněmi kalhotami. Po prvním roce přišel čas bilancovat, hodnotit a šlehnout si malou dávku nostalgie.

A proto jsem první rok sepsala do takového malého osobního desatera, protože se toho stalo tolik,
že jeden odstavec prostě nestačí :)

1. Dovol si snít
Chtěla jsem kalhoty. "Fakt dobrý kalhoty. Takový, který zakryjou nějakej ten bůček, ale zároveň budou sexy. Nebudou nikde škrtit a při tanci se v nich nezapařím. A budou moct být malinově růžový, tyrkysový nebo zelený." Tohle se mi honilo v hlavě přes půl roku. To, co bylo na trhu, zdaleka neodpovídalo představě. Ale já jsem ty svoje vysněné kalhoty prostě chtěla, protože v mojí hlavě byly tak živé, jako kdybych je měla na sobě. A sen je prvním krokem k realitě.

2. Inspiruj se
Pak se mi přimotal do života Fler, kam jsem chodila obdivovat tvůrce a slintat nad tím, co dokážou zlaté české ručičky. Tohle já bych nikdy nedokázala. A čím víc jsem se inspirovala, tím víc ve mně rostl kreativní přetlak, který musel ven:)

3. Správného parťáka najdi Andy
Říká se, že jeden je málo a dva jsou moc. Já jsem v tom ale nechtěla být sama, protože jsem potřebovala někoho, kdo mi nastaví zrcadlo, zároveň bude mít v sobě hnací motor a bude mít správný pohled na věc. Dokážete si představit někoho lepšího, než věčně usměvavou kamarádku a instruktorku závislou na zumbě? Na sportu, který obě tolik milujeme? Jestli do toho s někým jít, tak jedině s ní. Je to pro mě nejen parťák, krásná modelka a pomocná ruka, ale hlavně srdcová záležitost. Andrejko, mám tě ráda :-*

4. Jedním zadkem na dvou židlích sedět budeš
V denním životě žiju marketingem v e-bussinesu. Miluju tenhle obor, naši firmu i náš tým markeťáků. Je to velmi technické a poslední dobou také těžké odvětví. V takhle dynamickém oboru se člověku snadno stane, že vyhoří nebo občas ryje čumákem pěkně v zemi. Proto potřebuje průběžně dobíjet baterky. A takovým zdrojem energie pro mě bylo vždycky kreativní tvoření, které dává možnost si při jiné “práci” odpočnout. Tak proč si nenavrhnout kalhoty, které navíc budou tak skvělé, že je určitě bude chtít někdo další? Skloubit to s prací přece nebude takový problém, jsou to jenom jedny kalhoty!

5. Nepolevíš
I když člověk má na začátku jenom sen a nemá jediný kontakt, nedokáže si na startu představit, kolik překážek bude muset přeskočit. Jak je těžké najít lidí, kteří jsou schopni s radostí odvést dobrou práci nebo kolik času bude stát dostat se ke kvalitním materiálům. Kolik prototypů bude muset vytvořit, aby byl s výsledkem spokojený. Ale na celých těchto pokusech a omylech je nádherný ten proces učení, který člověka posouvá dál. A to ho nutí nepolevit, znovu se zvednout a “tančit” dál.

6. Svoji značku uctívat budeš Přívěsek

Ještě jsem neměla ani dodavatele materiálů, ale už jsem měla Dance Lovers. Že budeme Dance Lovers bylo stejně jasné, jako že ty moje
vysněné kalhoty musí být pohodlné a sexy. V “Dance Lovers” je totiž všechno - láska, vášeň a náš milovaný tanec. A znáte lepší kombinaci?:) Za ten rok jsem se zamilovala natolik, že bych si nechala “Dance Lovers” nejradši vytetovat. A když jdou zákazníci okolo našeho stánku a slyším, jak si šeptají “Dance Lovers”... Ten pocit se slovy vyjádřit nedá! Že mě ve volném čase potkáte skoro výhradně v “DanceLoversáckém” a v pracovním alespoň s přívěskem, to asi nemusím dodávat:)

7. Svoje zákazníky si zamiluješ
Pozitivní ohlasy jsou jako droga. Z jednoho nadšeného ohlasu dokážete žít v euforii 14 dní. Každému bych přála zažít ten pocit, když se začne naplňovat to, proč jste do toho šli. A tak se snadno stane, že když zákazníci přijdou s tím, že by od vás chtěli ještě tričko a sportovní podprsenku, najednou máte ucelenou řadu sportovního oblečení, ačkoliv jste to původně vůbec neplánovali.

8. Spoustu skvělých lidí poznáš
V momentě, kdy už bylo jasné, že Dance Lovers nebudou jen kalhoty, rozhodla jsem se nebýt takovým asociálem. Teď už se neschovám, protože Dance Lovers potřebuje, abych šla mezi lidi. A tak jsem se šla podívat mezi Ženy s.r.o., přestože jsem si se ženským kolektivem neuměla nikdy poradit. Přesvědčení, že budu chtít z téhle společnosti utéct, rychle vystřídalo pochopení, že tohle není žádný kurník, ale lidé, kteří mi rozumí. Od té doby jsem potkala i mimo “ženy” tolik skvělých lidí, které bych nikdy nepotkala, nebýt Dance Lovers. V jejich čele stojí Koloběžka Renata Kašparová, skvělá žena a inspirátorka.

9. Sama za sebe se postavíš Hanka
Za poslední rok jsem se naučila strašně moc. Třeba tolik, že za firmu je velmi jednoduché se schovat, ale když se má člověk postavit sám za sebe, začíná od nuly. Na to, co mi v běžném pracovním životě (myšleno marketingu) připadá jako samozřejmost, u Dance Lovers velmi často zapomínám. Přitom jsou to základní poučky. Obdobné je to s cenami. Možná proto, že přivýdělek byla až ta poslední motivace, proč do toho jít. Každý podnikatel ví, o čem mluvím - jiným dokážeme tak dobře poradit, ale sami se ocenit, to nám dělá potíž všem. A proto to občas dopadne tak, že živím já Dance Lovers a ne Dance Lovers mě:) Snad se časem naučím počítat:)

10. Bez rodiny se neobejdeš
Tohle je sice poslední bod, ale spíš by měl být první, protože bez podpory to nejde. A já mám skvělou rodinu, která je mi neuvěřitelnou oporou a podporou zároveň, protože taková dávka pochopení, ta se jen tak nevidí. Že máte doma ve špajzu tak akorát plesnivý chleba, protože v obchodě zavřou dřív, než stihnete dořešit objednávku u švadleny, to ustojí málokterý chlap:) Že se máte komu vybrečet na rameni, když už řešíte třetí výrobní problém během jednoho týdne… Že vám má kdo vyzvednout letáky z tiskárny, když vy potřebujete být do 18. hod v práci. Takže děkuju: Miláčku, že máš se mnou tolik trpělivosti. Mamoušku, za podporu a pomoc, která nemá mezí. Taťko, za moje výmysly, které dokážeš ztvárnit. Tome, že mě motivuješ a pomáháš, ať je den nebo noc.
Bráško, za uznání, které si snad ani nezasloužím. Leni, že jsi můj super prodejce. Miluju vás <3

Děkujeme všem, kteří nás tolik podporují :-* Opravdu si toho moc vážíme, dává nám to sílu vytrvat a možnost plnit si sny, které sotva stíháme snít.

Hanka


PS: Je tu ještě jedna věc, která byla motivací pro založení Dance Lovers a to je “Pomáhat”. Každý rok chceme pomoct alespoň jednomu člověku, přestože těch, kteří by si to zasloužili, je mnohem víc. A tak se rodí další plány, u kterých se s vámi těším na podání pomocné ruky.

Dneska jako návštěvník, za rok prodejce

Byl 29. listopad 2013, když mě kamarádka poprvé vytáhla na Holešovický Fashion market (Jani, díky!). Za hodinu a půl jsem tam toho stihla opravdu hodně -  udělat Ježíška, písknout se skleničkou vína, složit další poklonu tvůrcům a hodit na Facebook tenhle post:

Dneska jako návštěvník, za rok prodejce

Bylo 26. září 2014 a my stáli v Holešovické tržnici, v hale číslo 43 mezi ostatními tvůrci. Yesss, další sen se mi splnil a teď si to tady užiju:) Industriální prostředí, střecha i světlo nad hlavou, příjemní organizátoři a celkově kvalitní zázemí byli příjemnou změnou. A co víc, byli tu známé a rozzářené tváře, které nám dělali společnost na Střeláku. Komunita, která jezdí na tyhle akce je prostě moc milá, a chtěla bych vidět jediného tvůrce, který nenechá nějakou tu kačku u sousedů:)

Vůně palačinek a čerstvé kávy dokonale dotvářela příjemnou atmosféru obou hal. Hala 13 připomínala spoustu loutkových divadélek vyrovnaných vedle sebe a v každém tom divadélku jste mohli najít největší poklady autorské módy, které Fashion market nabízel. Netypicky se tak více než o jeden velký prostor jednalo o spoustu malých obchůdků na jednom místě. V „naší“  hale 40 byla 3 patra nabitá těmi méně okoukanými značkami a zejména naše 3. patro bylo krásně světlé, otevřené a příjemně industriální. Stejně jako na Dyzajnu, ani tady nechyběla módní přehlídka, program pro děti nebo dílny.

Než se ráno otevřou dveřeMódní přehlídka

A co to přináší nám, tvůrcům? I když si na těchto akcích prodejce zrovna kapsu nenamastí, v lepším případě je někde na kladné nule, vždycky se vyplatí jít se svou kůží na trh. Přímo mezi zákazníky, aby člověk nasbíral zpětnou vazbu a mohl tak značku posunout dál. Nám se tu potvrdil zájem o dětské taneční kalhoty, kterým budou patřit letošní Vánoce. Na jaře pak možná rozšíří naši nabídku kraťásky na pole dance, o které si přišlo několik zákaznic říct. Hitem tohoto Fashion marketu byla z našeho sortimentu hlavně netopýří trička, která s nadcházejícím podzimem přichází čím dál víc ke slovu a tady se nám vyprodala, protože jsou prostě boží:) A když se zrovna neprodávalo, tak se tancovalo. Jednou jsme Dance Lovers a tak se můžeme bavit tím, že kde jiní stojí, tak my tancujeme. Kromě toho, že u toho nebolí záda, vyčaruje to skvělou atmosféru nejen u našeho stánku a spoustu úsměvů kolemjdoucích:)

321 tancujRetro cola - mňam

Příjemným bonusem po návratu byl týden plný objednávek a nadšených reakcí i od zákaznic, které na Fashionu koupily jedny kalhoty, kterými to většinou jenom začíná:) A milá slova těch, pro které to děláme, jsou pro nás tím nejvýkonnějším hnacím motorem!

Hanka

Premiérový Dyzajn márket

Další metou, které jsem toužila dosáhnout, byla velká dyzajnérská akce v Praze. Pokud chcete vyrazit za originální módou, šperky a bytovými doplňky, nebudete zklamaní, pokud vyrazíte na Dyzajn nebo Fashion market. Obě akce se aktuálně těší obrovskému zájmu jak ze strany dyzajnérů a tvůrců, tak ze strany návštěvníků. Proto nepřekvapí, že Dyzajn market se z akce konané 2x do roka vyšplhal na akci konanou letos 5x. Není jednoduché se zúčastnit, protože se jedná o akce výběrové a o účasti a veškerých podmínkách rozhodují pouze pořadatelé, z pozice tvůrce se můžete jen přihlásit a pak už čekat, kde a zda vůbec dostanete místo. Velký prostor a svou stálou pozici mají zavedené značky, které jsou tradičními hvězdami těchto akcí. Tvorbě Atom rat, Black Mountain nebo Studio Malíská prostě nejde odolat.

Před vstupem na Střelecký ostrovVstupní mostní oblouk

Byly to pro mě malé Vánoce, když přišla informace, že můžeme 20. a 21. 9. vyrazit do Prahy na Střelecký ostrov.  Dyzajn márket se ten den konal také na Piazzatě Národního divadla. Obě místa doprovází hudební kapely, program pro děti a specialitky na zub. Pokud toužíte po přetlaku lidí, zabojovat si o vytouženou sukni a poznat tvorbu dyzajmarketových star, vyrazte na Piazzatu. Na „Střeláku“ je atmosféra jiná. Uvolněná a festivalová,  méně známí tvůrci více závislí na počasí. A i když zrovna nejste velkoměstský typ, tohle místo si člověk prostě oblíbí a odpustí mu i propršenou neděli:)

Dyzajnérské akce jsem si zamilovala nejdřív jako návštěvník. Je to svět barev, úsměvů a poctivé práce. Něco, co v New Yorkeru nebo H&M nenajdete. Tady vám náušnice prodá ten, kdo do nich vložil kus sebe a váží si toho, že jste k němu přišli. A vy tam rádi necháte peníze, protože vidíte, že si je opravdu zaslouží. Proto mě hodně zajímalo, jaké bude stát na druhé straně. Trochu jsem taky doufala, že to pošetří moji peněženku. Velký omyl! Jak se tak bavíte s dalšími tvůrci, zjistíte, že velká část z nich stojí na straně prodejců proto, aby mohla svoje peníze utratit u vedlejšího stánku:) Nejsem výjimkou, protože obrovsky obdivuju lidi, kteří dokážou něco tvořit vlastníma rukama a přichází s kreativními nápady, které je nakonec dokážou živit. A přesně proto jsem se na DM těšila úplně nejvíc – že si popovídám s lidmi, kteří řeší stejné otázky jako my. Kde nakupovat materiály, jak převážet zboží, které prodejní akce fungují, jací jsou kde pořadatelé.

Srdce ze srdceTak trochu mokrý Dyzajn márket

Nevím, jestli jsme měli jen velké štěstí, a nebo je taková atmosféra všeobecně, ale potkali jsme tu spoustu skvělých lidí, kteří mají inspirativní tvorbu.  G+. dodatečně děkuji za její nápad přestěhovat se. Na původně určeném místě jsme byli v sobotu odpoledne na 0, protože lidi prostě nevěděli, že „tam jsou taky stánky“. Naštěstí pořadatelé byli pružní a v průběhu akce nám i dalším stánkům v řadě umožnili přestěhovat se a vylepšit celkovou prodejní bilanci. Jinak by k nám asi nezavítali tak skvělé zákaznice, jako je Kristýna z Afro fitness, Zuzka, která nám pak poslala úžasný email, nebo Klára z Andělské galerie, které jsme snad pomohli udělat krůček k tomu, aby zase začala tančit. Mimochodem, jestli pojedete někdy do Českých Budějovic, stavte se určitě v Andělské galerii. Provozuje ji právě Klára, dělá to se srdcem na dlani a najdete u ní originální tvorbu od šperků, přes obrazy až po oblečení. Budějovice mají asi nějaké výjimečné klima, protože Klára byla na DM s dyzajnérkou a břišní tanečnicí Nicole, s níž jsme okamžitě našly souznění nejen v tom, proč děláme to, co děláme. Zavítejte i k Nicole Matéffy, sice mi vyprázdnila peněženku, ale srdce naplnila obrovskou radostí:)

Drobnosti z radostiNovinky na Dyzajn márketu

O tom, jak moc mě celý ten víkend nabil a dodal inspiraci pro další práci, bych mohla psát ještě dlouho a tak raději už jen stručně, co jsme si odnesli?

-          Dyzajn márket je tak trochu veletrh. Přehlídka toho, co aktuální scéna nabízí. Letáčky jsou hodně potřeba.

-          Nová přátelství s lidmi, které vždycky ráda uvidím.

-          Okolo stánků by se dalo chodit hodiny a hodiny a utratit to, co tam vyděláte.

-          Listí ze srdce dokáže rozdat spoustu radosti a být skvělým marketingovým nástrojem i turistickou atrakcí:)

-          Nové hudební objevy jako Voila!, HI-FI nebo MIDI LIDI (jo, až teď).

-          Špinavé a mokré bílé tenisky. Na Střeláku to za deště pěkně čvachtá!

-          V Praze vedou podprsenky, ty jste si u nás kupovaly nejčastěji.  Moc nás těší, že jste si nás pustily takhle blízko k tělu:)

PS: Další díky patří CecilS za to, že k nám poslala zákaznice a utratila to, co vydělala na krásných kulíšcích (a taky díky za srdíčkové náušnice). A La Déese za milou sousedskou společnost!

Hanka

Dance Lovers na molu

„ A co tohle?“ Přistál mi v emailu program na Módní show s koncertem Monkey business v Třebíči. „To vypadá dobře!“ A rozjel se kolotoč příprav. Poslední květnový pátek patřil hned několika našim premiérám -  první velká akce a navíc s možností dostat naše oblečení do módní show.

Práce bylo hodně a času málo, proto jsme na sebe ráno mhouřili skrz kruhy pod očima a vzhlíželi k zamračenému nebi, které se už pár dnů ne a ne protrhat.  Těch 9 stupňů, už snad ani nestálo za řeč. Stánek, ten se střechou, jsme nikdy nestavěli. A co víc, my ho ani neměli!  Počasí se přece mělo koncem týdne lepšit. Ale co nezajistí dostatek času, to spraví pár telefonátů na místě a maličko štěstí (nebo trochu víc?:).  Zanedlouho se zelenal jenom pár metrů od pódia.

Premiéra DL stánku

Ten nahoře má tanečníky opravdu rád, proto se váhavě počasí umoudřilo a my se protančili až do podvečera.  Nejen, že u toho bylo hned tepleji, ale skvěle nám k tomu hrála kapela China Blue, dobře se u toho rozdávali pozvánky k Dance Lovers stánku a hlavně to vyloudilo tolik úsměvů na tváři, že srdce plesalo radostí. A poskočilo ještě víc, když ke stánku přišla paní se slovy: „Slečno, že by měli lidi víc tancovat? Já kdybych byla mladší, tak jdu hned. Počkejte, já sem přivedu dceru, ať se k vám jde podívat.“

Plné hlediště

A dívat se bylo na co a to nejenom v našem stánku, ale také na molu. Pořádající Victoria agency skládám poklonu za originálně pojatou módně taneční show, jejíž choreografie od Daveeho Selezana byla skvěle promyšlená a absolutně nenudila, i když trvala skoro 2 hodiny. Modelky i modelové, nebo spíš tanečnice a tanečníci, byli prostě úžasní! A tak jsme se jen těšili, až obléknou naše barvy.  A to, co přišlo, předčilo i to nejtajnější snění. První modelka přitančila se stuhou následována, tančícími, skákajícími a pózujícími kolegy. Ano, o tom to je! Přesně vyjádřili to, co do Dance Lovers vkládáme – tu vášeň a lásku k tanci. Absolutní nadšení, výbuchy energie na molu a euforie pod ním!:)

Šedé tříčtvrťáky v akciDavee v pánském modelu

 

„Ty jo, tak to bylo fakt hustý!“ Vážně se mi to nezdálo? Zdá se, že sny se někdy plní rychleji, než je stíháme snít…

Přehlídka bubble tričkaSpolečné foto modelek

Hanka

Taneční svátek

Reebok wellness maraton je jako Velikonoce pro křesťany. Vrchol roku a akce, na kterou se správný zumba maniak těší několik měsíců. Letos to byl svátek o to větší, že přijel i zakladatel zumby Beto Perez. Pořádně nabuzení jsme se krátce po 11. rozvlnili v rytmech zumby. Hlavní stage umístěná uprostřed O2 arény umožnila, aby každý z nás okusil chuť zumby ze všech koutů Evropy až po Jižní Ameriku.

European Beto team patří k těm nejlepším a bylo zábavné mít srovnání např. řecké, chorvatské, maďarské i rakouské zumby, i když bylo evidentní, že všude je to především o individualitě lektora, než temperamentu národa.  Nejvíc nás rozdováděl jihoamerický temperament „nejvyššího“ a jeho týmu. To už publikum bylo skvěle rozehřáté a rozdováděné. Na zumbě miluju právě nejvíc to skupinové nadšení, kdy si člověk může s chutí zahoukat, zařádit a dovolit si trochu té taneční nekázně. A že se člověk té taneční euforii neubrání, když je vedle něj dalších 2500 tisíce bláznů:)  Nevím, jestli je Beto lepší tanečník nebo showman, ale byla to prostě Beto show. Místy trochu one man, kdy publikum občas nevědělo, co dělat, ale stále to byla show. A kdo chtěl, maximálně si užil každý moment toho šílenství přerušovaného nespočtem „selfie“ fotek z pódia.

Beto European teamVelký Beto

Tenhle den, ale není jenom o zumbě. Bylo spousta těch, kteří přijeli také na zakladatelku piloxingu Vivecu Jensen, která vloni měla v ČR premiéru. Letos byly řady jejích nadšenců výrazně širší.

My milovníci tance jsme se však nejvíc těšili na Alejandra Angula a jeho Salsation. Tenhle styl mě neskutečně baví a mít tu možnost, chodila bych pravidelně. Krásná ukázka přímo z O2 arény je zde. Andy naštěstí na našich hodinách Alejandra  zařazuje a tak mi tuhle touhu kompenzuje:) Absolutní euforie propukla ve chvíli, kdy se arénou rozeznělo Holky z naší školky. Chápete to? Salsation na Holky z naší školky! :D

Alejandro AnguloNo.1

Před 4 roky, kdy u nás zumba začínala jsem „konvertovala“ od břišního tance, který byl mimochodem pro zumbu skvělou průpravou. Už tenkrát jsem milovala bollywoodský styl, tedy tak trochu indické disko. Proto jsem se moc těšila na letošní novinku, kterou byla Masala Bhangra od Tiny a Dennise Thomsen´s. A řeknu vám, je to pěkná fuška:) Povedený záznam je tady. Ruce a nohy jsou neustále ve vzduchu, ale je to tak veselý a energický tanec, který nutí nepřestávat. Hodina tohoto tance je už pak trochu monotónní, ale na proložení s jinými styly, je to prostě geniální. A tak doufám, že já a Masala Bhangra se zase brzy potkáme:)

Masala BhangraReebok wellness 2014

Závěr patřil aerobicu, na který už většině účastníků nezbyla chuť nebo energie, proto se část rozprchla na autogramiádu za Betem a druhá čekala na závěrečnou tombolu. Vzhledem k tomu, že z původních 2500 tanečníků jich zůstalo na tombolu asi jen 300, užili jsme si na závěr pěknou komedii. A dost možná se bavili i zahraniční výherci českého rozvojového kurzu nebo slevového sytému v českých e-shopech. Být sponzorem akce, tak bych si jako markeťák pořadatele vzala za roh a tam je propleskla. Ale jako účastník jsem se náramně bavila:)

Třešničkou na dortu byla párty na střeše OC Harfa. A i když meteoradary ukazovaly kde co, bylo opět nádherně, protože počasí prostě tanci přeje. Sluncem zalitá střecha, výbuchy energie a všudypřítomné taneční nadšení dává člověku pocit, že by chtěl protančit celý život a to i přes bolavé nohy, které se za ten den pěkně ozývají.  Závěrečná párty je průřezem toho nejlepšího z celého dne, proto každému z účastníků patří pár minut. Tady nás moc bavilo Afro-fitness, tak se třeba příští rok dostaneme konečně na workshop, který pravidelně nestíháme. Výborné video ze závěrečné párty je třeba tady.

Párty s BetemBest of :)

A na závěr pár lekcí ze slovníku hlavního moderátora a nejlepšího ingliš spíkra:
Outů erýna = O2 aréna
Enadr vinr = Another winner
Salsatioooon = Salsation

A kdo dočetl až sem, zaslouží si za odměnu malý párty bonus:)

Hanka

Tanec se srdcem na dlani

Sny se mají plnit a ten, který jsem měla v hlavě 4 roky z doby zumba boomu, se mohl začít plnit, když jsme založily Dance Lovers. Vzpomněla jsem si na něj při setkání s Ivou Tereskovou na Litex show a tehdy mi bylo jasné, že přišel čas naplnit bod, který jsem nosila v hlavě, když naše značka vznikala. POMÁHAT. Pár týdnů se ukrýval v koutě, než jsem si troufla o něm mluvit. Uspořádat největší chrudimskou zumba akci s těmi nejlepšími regionálními instruktorkami a to vše pro dobrou věc. Na podporu boje statečného Míši Teresky.

Míša pro zumbatonZumbaton pro Míšu

V lednu se roztočil kolotoč, který nás donesl až do 24. dubna, kdy se mělo zhmotnit úsilí předchozích dnů a probdělých nocí. Přijde dost lidí? Nezklamu Tereskovi? Zapomněla jsem na něco? A i když v hale nebyl ještě jediný člověk, už jsem věděla, že bych do toho šla znovu a to nejen díky úžasné podpoře rodiny a přátel. A další hodiny mi to spočítaly:

-          100 prodaných vstupenek

-          3 hodiny zumby

-          4 skvělé instruktorky

-          1 profi DJ

-          10 báječných partnerů v doprovodném programu

-          Pár mililitrů slz dojetí

-          22 564 Kč vybraných pro Míšu

-          Nepočítaně úsměvů

V barvách Dance Lovers3 hodiny energie a nadšení

A byl to skvělý den i pro Dance Lovers. Poprvé jsme si vyzkoušely, jak to vypadá, když je stánek v obležení, co máme ještě vychytat a také jsme představili první pánský model. Potěšilo nás, že jsme oblékli další tancechtivé chrudimačky a užíváme se každou chvíli, kdy je vidíme v našem oblečení tančit.

Stánek Dance LoversNapsali o nás:)

Celý kolotoč okolo zumbatonu nás obohatil. Dal nám nahlédnout do mnoha lidských charakterů, seznámil se skvělými lidmi a dovolil zažít další chvíle, na které se nezapomíná. Děkujeme všem, co přišli a ukázali, že tanec a dobré skutky patří k sobě.

Společná a nezapomenutelná

Hanka