KONTAKTY

Dance Lovers
Hana Hutlová
Honbice 12
napište nám
facebook.com/dancelovers
objednavky@dancelovers.cz

O nás
Kdo je Dance Lovers?

Vítejte! Jsme dvě milovnice tance - HankaAndy. Dance Lovers je značka sportovního oblečení, která je naším splněným snem. Tak dlouho jsme hledaly taneční oblečení, které by dostatečně vyjadřovalo naši lásku k tanci, až jsme si ho rozhodly samy ušít.

Při tanci se rodí v hlavě krásné kreativní myšlenky, které jsme zhmotnily v barevný výbuch energie a maximální pohodlí. Dance Lovers oblečení dopřává absolutní svobodu pohybu a zároveň má spoustu sexy detailů. Vzniká ve zlatých českých ručičkách a z českých regionálních materiálů, které jsou nejen kvalitní, ale také velmi dobře funkční. Každá nitka je protkána poctivou prací a láskou k tomu, co děláme. Je pro nás velkým naplněním, že můžeme dopřát padnoucí oblečení i ženám s netypickými mírami od velikostí XS až po XXL a každá z nich má šanci ukázat to, co je na ní nejhezčí.

Dance Lovers, ale nejsme jen my! Jste to i vy všichni, které nenechávají tóny hudby chladné, probouzí ve vás energii a vzbuzují závislost na endorfinech. Je to sport a tanec, který vám vyžene z hlavy těžkosti a dopřává absolutní pocit svobody? Pak vstupte do naší rodiny a osvoboďte se od všedních starostí zas o kousek víc:)

To jsme my :)


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

soutěž
bohuška
23.10.2016 10:24
Soutěž
Hanka
23.10.2016 09:29